Kişniş

Kişniş

Fesleğen

Fesleğen

Greyfurt

Greyfurt

Zencefil

Zencefil

Portakal

Portakal

Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Kakule

Kakule

Kehribar

Kehribar

Sedir

Sedir

Tütün

Tütün

üst nota oranı
Üst Nota

% 54

orta nota oranı
Orta Nota

% 30

alt nota oranı
Alt Nota

% 16

89

20-55

2008

1536

kalıcılık

% 73

KALICILIK
farkedilirlik

% 76

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 50

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 50

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 33

İLKBAHAR
yaz

% 33

YAZ
sonbahar

% 33

SONBAHAR
kış

% 0

KIŞ
gündüz

% 33

GÜNDÜZ
gece

% 67

GECE
captcha
"Uyanın, millet. Bu ürünü bence almayalım ve artık şu içeriğin kalıcılığını arttırsınlar. Bu nedir arkadaş ya onca para veriyoruz ve resmen su alıyoruz. Yorumlarda da neredeyse herkes benim gibi düşünüp yazmış. Artık şunun içeriğindeki esans oranını arttırın. Ben alberto sego zeugma aldım. Hem sudan ucuz hemde en kötü 2-3 gün gidiyor.. Bunun parasının 10 da 1 ini verdim üstelik.
Bu kokuyu hem ben hem de erkek arkadaşım çok seviyoruz. Bence unisex olabilir. Tatlı tütün / kehribar kokusu var. Ağır ya da kirli değil ve daha çok sevdiğim özelliği temiz ve ince tatlı bir iksir. Denenmeli ve erkeklere öneriyorum.
Tamamen bir 30 yaşlarında seksi iş adamı parfümü. Uygun bir takım elbise ile birlikte gayet hoş gidiyor. Çekicilik ve karizmasıyla iş dünyasını fethetme gününü bitiren erkeğin parfümü. Günün sonu ve bir elinde bir puro olan, deri sandalyede sağda şöminenin önünde oturan yaşlı bir bayın da kokusu olabilir. Sofistike, pürüzsüz. Ben tüm şikayetleri anlıyorum buradaki yorumlardan çünkü kalıcılık gerçekten az. Bu sıkıntı düzelirse zaten 10 numara 5 yıldız.
Sulandırılmış bu koku o kadar zayıf ki kimse onu koklayamayacak ise satın almanın anlamı nedir? Çok az farkediliyor.
The One for Men tartışmasız gelmiş geçmiş en iyi ustalardan biri olan Olivier Polge'ın güzel bir yaratımı. Ancak yaz mevsiminde, kokunun yapışkan bir dağınıklığa şiddetli bir şekilde tatlandığını ancak sonbahar ya da soğuk yerlerde yaşayan kişiler için en uygun parfüm modellerinden biri olduğunu belirtmek gerek. Kokunun olumsuz yönü az kalıcı olduğundan dolayı Dolce Gabbana firması bunun edp sini çıkardı. Kendileri de bunun farkındalardı demekki.
Kız arkadaşıma kazağımı verdim ve üzerinde bu parfümden vardı. Haftalar geçti ve yıkamamış. Hala muhteşem şekilde koktuğunu söyledi. Bayanlar beğeniyor demedi demeyin ;)
Çok seksi ve sofistike bir erkek kokusu. Kakule ve zencefilin sıcak baharatlı notalarını, ardından tütün ve kehribarı mükemmel uyum içerisinde hazırlamışlar ve ben cidden bu notaların her birini birbirinden daha çok severim. Kişniş ve sedir güzel kokulu ve diğer notalarla güzelce yuvarlanmış. Muhtemelen en iyi kış veya sonbahar kokusu. Aynı zamanda gece ve herhangi bir durum için iyi gidecek bir model. Bu koku inanılmaz ve tüm zamanların favorilerimden biri. Puan: 9/10
Çok fazla hayranı olduğunu bildiğim bir Dolce gabbana modeli. Bana kötü koktuğunu söyleyemem ama aman aman mükemmel bir parfümde değil. Kehribarla kakule ve zencefilden biraz kibarlık belirtileri sizlere yansıyacak. Ofis kokusu. Bana göre 5/10 ortalama bir parfüm.
Kokunun bana anlattığı: Sev beni! Performanı: 2 saate kadar, Farkedilirlik:: Tamam, yanında durduğun insanlar fark edecekler. Bu kokunun daha uzun sürmesini istiyorsan başka bir atomizere ihtiyacınız olacak. Fısfıs çok az çıkartıyor çünkü.
Ed Hardy Villain gibi kokuyor. Ancak bu parfümdeki kalitenin Villain'i geçtiğini söylemek daha mantıklı. Performansı da çok sağlam. Bunu kullanacağım sanırım.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm